Mgr. Pátková Hana - ředitelka

Naše úspěchy

Matematický klokan 2012

28.6.2012

V letošním školním roce dosáhl vynikajícího výsledku náš žák Josef Měrka, který vítězstvím v krajském kole v kategorii Cvrček ( 3. ročník) postoupil do celostátního kola mezinárodní soutěže Matematický klokan a zde opět získal 1. místo! Pepík získal ocenění od Jednoty českých matematiků a fyziků, kteří pracují pod Univerzitou Palackého v Olomouci.

Moc si tohoto výsledku vážíme a Pepíkovi gratulujeme. Poděkování zaslouží i paní učitelky, které Pepíka během jeho dosavadní školní docházky z matematiky připravovaly.

Minimální preventivní program

23.4.2012

Každý rok pracovníci odboru školství Zlínského kraje a pedagogicko psychologické poradny vyhodnocují nejlepší preventivní programy. Jsme moc rádi, že pokračujeme i nadále ve vysokém standardu v této oblasti a letos jsme se opět dostali mezi ty nejlepší. Naše škola byla ohodnocena za volnočasové aktivity, školní projekty, intenzivní práci s dětmi, komunitní kruhy, ukázkové hodiny a vzdělávání pedagogů.

Výtvarná soutěž - Kouzla zimy

6.3.2012

V lednu 2012 jsme se zúčastnili výtvarné soutěže, pořádané Střediskem volného času Tymy v Holešově.

Naši žáci získali tato ocenění:

1. místo - Jana Kříž ( za 2 práce - "Ptáci v zimě", "Sněhulák")

2. místo - Michaela Odložilíková ( "Paní zima")

3. místo - Marie Matyášová ("Strom")

Cena poroty za 1. místo  - Filip Kolek  ("Fantazie I.")

-  Michal Syřena ("Fantazie II")

Všem oceněným blahopřejeme!

1. místo v kraji

7.2.2012

Naše škola odevzdala celkem 2537 kg elektrozařízení, tedy v přepočtu 110,30 kg na jednoho žáka naší školy a stala se tak krajským vítězem Velké podzimní soutěže ve sběru elektrozařízení. Jako výhru získáváme od společnosti Asekol 10.000 bonusových bodů na náš účet v projektu Recyklohraní.

Rovněž naší zásluhou se v rámci této soutěže dostalo k recyklaci téměř 440 000 kg vysloužilého elektrozařízení.

Těm, kteří nám svými vysloužilými elektrospotřebiči pomohli k vítězství, děkujeme!

1. místo ve výtvarné soutěži

15.11.2011

Barunka Horáková z prvního ročníku získala 1. místo ve výtvarné soutěži " Hradní strašidla", kterou pořádalo Středisko volného času Atlas v Přerově. Blahopřejeme!