Rychlý kontakt


Základní škola a Mateřská škola Rymice, okres Kroměříž

IČ: 70985065
Tel.:573 396 075
E-mail: mszs@skolarymice.cz

Mateřská škola (informace)
Tel.: 775 726 544

Kontaktní osoba
Mgr. Pátková Hana - ředitelka

Naše úspěchy

škola

Ocenění paní učitelky Leony Rousové

18.4.2018

Velmi nás těší, že v letošním školním  roce byla paní učitelka Leona Rousová oceněna jako pedagog zlínského kraje za dlouhodobý přínos ve vzdělávání dětí v mateřské škole. Ocenění, které proběhlo v muzeu J.A.Komenského v Uherském Brodu, se zúčastnili i paní ředitelka a pan starosta. Všichni paní učitelce Rousové blahopřejeme a přejeme jí spoustu úspěchů a elánu v dalších pracovních aktivitách.

Mgr. Hana Pátková

 Klokánek

18.1.2018

Děti ze školní družiny se pod vedením paní vychovatelek se zapojily do celorepublikové soutěže  vyhlášené Klokánkem " Obrázek, který udělá radost hned dvakrát." Jsme moc rádi, že naše žačka Kateřina Hamalová získala ve své věkové kategorii krásné 2. místo. 

Chválím za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Hana Pátková


literární soutěž Moje hračky

17.5.2017

Doprovodným programem výstavy paní Bronislavy Hazuzové byla i literární soutěž Moje hračky pro žáky 3.-5. ročníku. Oslovili jsme všechny školy z našeho regionu, ale nakonec poslali své práce jen žáci ZŠ a MŠ Pravčice.

Proto jsme pojali soutěž jako naši školní a vybraní žáci své práce přečetli na vernisáži k dané výstavě. všechny další práce jsou vystaveny na tvrzi.

 


Matematická olymiáda

21.6.2016

Ve středu 15.6. byli naši vybraní žáci 4. ročníku( Pavel Pacourek, Míša Petrželová, Jakub Odložilík) na matematické olympiádě na 1. ZŠ v Holešově. Z celkového počtu 27 žáků se nejlépe umístil Pavel Pacourek a získal pro naši školu skvělé 3. místo. 

Srdečně blahopřeji a děkuji i paní učitelce Přikrylové za přípravu.

Mgr. Hana Pátková, ředitelka školy


škola

Divadelní vystoupení v Hulíně

4.5.2016

Ve čtvrtek 28. dubna jsme se zúčastnili přehlídky divadelních souborů, která proběhla v Kulturním domě v Hulíně za účasti diváků a odborné poroty.

Velmi nás potěšil ohlas, který zazněl po ukončení našeho vystoupení a také pozitivní hodnocení přihlížející poroty. 

Cenu za nejlepší ženský herecký výkon patří Karolíně Zapletalové za roli ježibaby a cenu za nejlepší mužský hercký výkon si odnesl Jakub Odložilík za roli vlka. Ocenění si odnesly za režii i paní učtelky a v neposlední řadě patří poděkování i vám rodičům, kterří jste zajistili svým dětem úžasné kostýmy.

Fotografie jsou uloženy ve fotogalerii.

 

Všem dětem i pedagogům děkuji za vzornou reprezentaci školy.

 

Mgr. Hana Pátková