Rychlý kontakt


Základní škola a Mateřská škola Rymice, okres Kroměříž

IČ: 70985065
Tel.:573 396 075
E-mail: mszs@skolarymice.cz

Mateřská škola (informace)
Tel.: 775 726 544

Kontaktní osoba
Mgr. Pátková Hana - ředitelka

Akce školy

Štafetový běh Rymicemi

4.9.2018

Srdečně Vás zveme na další ročník naší tradiční akce Štafetový běh Rymicemi. Pětičlenná družstva budou závodit ve středu 26.9.2018 od 16:00 hod. Opět zveme jak děti, tak dospělé, aby se s námi pobavili a to i v netradičních sportovních úborech! V případě špatného počasí bude závod odložen na jiný termín.

Mgr. Hana Pátkovázačátek školního roku 2018

13.8.2018

Vážení rodiče, 

srdečně Vás zveme 3.9. v 8:00 hod. na zahájení školního roku, které proběhne v tělocvičně školy.

Další informace naleznete v sekci Informace pro rodiče.

Mgr. Hana PátkováBavíme se s angličtinou

25.6.2018

Dne 13.6. v naší škole proběhlo již deváté konverzační setkání žáků 4.a5.ročníků na akci Bavíme se s angličtinou. Byli jsme velmi rádi, že jsme mohli na půdě naší školy přivítat již tradiční kamarády z okolních plnotřídních a málotřídních škol. V letošním roce naši porotu vedle PhDr. Šemnického a Mgr. Janíkové obohatila svou účastí i Mgr. Frgálová, která k nám přijela z Gymnázia Lesní čtvrt ve Zlíně. Nejvíce svými výkony oslovily porotu dvě žákyně, a to za čtvrté ročníky Eliška T. ze 3. ZŠ v Holešově a za páté ročníky Simona P. ze ZŠ Hulín. Přesto porota vyzvedla vysokou úroveň všech účastníků a pan předseda poroty ocenil kvalitní přípravu i hladký průběh celé akce.

Chtěla bych také velmi poděkovat všem našim sponzorům, díky kterým se nám podařilo zajistit krásné dárky a občerstvení pro všechny žáky i jejich doprovod a pro porotu.

Barum Continental - finanční částka a věcné dary

ZStudio Zlín -www.zstudio.cz- věcné dary

Wastex Holešov - ovocné mísy

Pekárna roštění - zákusky a vdolečky

Raab Computer Holešov

 Fotografie z akce naleznete v sekci Fotogalerie.

Mgr. Hana Pátková, ŘŠZměna dodavatele stravy

6.6.2018

Vážení rodiče,

 oznamuji Vám změnu v dodavateli školního stravování. S účinností od 1.9. 2018 bude školní stravování v naší škole zajišťovat Mateřská škola Sluníčko, Havlíčkova 1409, Holešov,(vedoucí školní jídelny: paní Alena Ševčíková, kontakt: 573 399 682). Tato změna byla nevyhnutelná vzhledem k nespokojenosti se stravováním v tomto školním roce nejen u zaměstnanců školy, ale také přibývalo nespokojených z řad žáků a rodičů.

Informace o cenách stravného najdete v sekci Dokumenty.

Povolení k inkasu je třeba si založit nejpozději v srpnu, jelikož v tomto měsíci bude stržena záloha na září.  Vyplněné přihlášky odevzdejte ve škole do 15. června, předám je paní Ševčíkové.

Bude také platit dosavadní pravidlo, že rodiče žáků ZŠ si sami odhlašují dítě a také přihlašují (telefonicky) po nepřítomnosti u vedoucí školní jídelny.

Rodiče dětí MŠ odhlašují dítě ve školní jídelně, ale přihlašují (telefonicky, SMS) na číslo mateřské školy.: 775 726 544.

Co se týče svačin v základní škole, je to v jednání, budu Vás informovat, až se konkrétně s dodavatelem domluvíme.

Mgr. Hana Pátková, ŘŠPřijetí k předškolnímu vzdělávání

14.5.2018

Vážení rodiče, 

seznam dětí, přijatých k předškolnímu vzdělávání, najdete v sekci dokumenty.

Mgr. Hana Pátková,řed.školy